+98 915 308 9337 شماره سفارشات
وب سایت فروشگاه گروه عطر روحانی

چه عطری در زمستان استفاده کنیم ؟

سردی و گرمی هوا و یا حتی رطوبت هوا میتواند در میزان ماندگاری و پخش بوی آن تاثیر بگذارد .حتی اینکه شما در چه شهری و کشوری از آن عطر استفاده میکنید بسیار مهم و تاثیر گذار است .

گروه عطر روحانی ، بهترین عطر فروشی مشهد ، بهترین عطرهای مردانه ، بهترین عطرهای زنانه ، عطر و ادکلن

به طور مثال عطری که در مناطق گرم و خشک رایحه ای تند و غلیظ دارند در مناطق کوهستانی و سرد گرم و ملایم می شود و از قدرت پخش آن به صورت محسوسی کاسته می شود .چرا این اتفاق می افتد ؟


هر عطر به همراه ترکیبات مختلف خود از یک حلال به عنوان ماده روان کننده استفاده می کند پایه بسیاری از حلالها نیز هم الکل است . مولکولهای الکل در شرایط آب و هوایی سرد اصولا پایدار تر بوده و از ثبات بیشتری برخوردارند.

ذات آدمی معمولا ساز مخالف میزند . در هوای سرد انسان گرایش به گرمی دارد و در محیط گرم گرایش به سردی و خنکی به این خاطر است که عطرهای به اصطلاح دریایی در ماههای گرم مشتری بیشتری دارند و عطر های با روایح گرم طرفدارانی بسیار در فصل سرد .با شروع فصل زمستان روز به روز بر سردی هوا در بسیاری از نقاط کشور افزون می شود .

دیگر بهتر است از عطرهایی با اسانس گرم همانند عطرهایی با اسانس ادویه های شرقی ، وانیل ، شکلات و نظایر آن استفاده کنیم . عطرهایی که دارای این مواد هستند به نوعی احساس راحتی و امنیت و دلگرمی را در خود شما و اطرافیان عطر شما ایجاد خواهند کرد. در زمستان چون نور خورشید کمتری را تجربه میکنیم احساس دل مردگی و دپرسی در افراد بیشتر دیده می شود ، بنابراین با عطر هایی که در محیط اطرافتان گرمی و شیرینی را پخش کند،میتوانید با این حس ناخوشایند غلبه کنید.

پس اگر به دنبال انتخاب یک عطر خوب زمستانی هستید بهتر است از رایحه‌های گرم و ملایم و یا گرم و شیرین و یا گرم و تلخ استفاده کنید .