+98 915 308 9337 شماره سفارشات
وب سایت فروشگاه گروه عطر روحانی

معرفی خوشبوترین عطرهای مردانه از برند کلوین کلاین

برند کلوین کلاین توانسته تا کنون موفقیت های زیادی در تولید عطر های مردانه و زنانه کسب کند و این موفقیت به دلیل کیفیتی است که در اختیار مشتری قرار داده است . برای تهیه یک عطر روزانه و یا انتخاب یک هدیه برای دوستانتان از برند کلوین کلاین غافل نشوید .

گروه عطر روحانی ، بهترین عطر فروشی مشهد ، بهترین عطرهای مردانه ، بهترین عطرهای زنانه ، عطر و ادکلن


۱-عطر تروت کلوین کلاین مردانه - Calvin Klein Truth

این عطر مردانه توسط یک شرکت سوییسی به نام ژیوود طراحی و در سال ۲۰۰۲ توسط برند کلوین کلاین از آن رونمایی شد . رایحه این عطر خوشبو گرم و تند است و رایحه ای از چوب های معطر را به مشام میرساند . حضور فلفل و پاتوچی در ترکیب با نمونه های سبز و چوب های معطر حسی با نشاط را القا میدهد و جنس مخالف را مجذوب خود میکند .

در ضمن باید گفت که عطر تروت کلوین کلاین مردانه از ماندگاری و پخش بوی بسیار بالایی برخوردار است به طوری که روزها رایحه عطر را بر روی لباس خود احساس میکنید .


۲- ادکلن کلوین کلاین وان (سی کی وان) - CK One Calvin klein

یکی دیگر از عطر های خوشبوی برند کلوین کلاین سی کی وان میباشد که در سال ۱۹۹۴ برای اولین بار روانه بازار شد . هری فرمونت و آلبرتو موریلاس با استفاده از رایحه های آروماتیک و مرکباتی رایحه ای خلق کردند که هم برای آقایان و هم برای بانوان قابل استفاده است و از استقبال بی نظیری هم برخوردار شد . در کنار رایحه آروماتیک و مرکبات حضور گل هایی همچون زنبق ، رز ، یاسمن و بنفشه به همراه ترکیبی از سدر ، مشک ، عنبر و چوب صندل رایحه ای خنک و شیرین برجای گذاشت که برای استفاده در روزهای گرم سال بسیار مناسب است .


۳- ادکلن کلوین کلاین ایفوریا اینتنس مردانه - euphoria Intense Calvin klein

لوک دانگ و کارلوس بنایم ، طراحان خبره عطر ، عطری را خلق کردند با رایحه ای تند و شرقی که در سال ۲۰۰۸ توسط برند کلوین کلاین به بازار عطر و ادکلن عرضه شد و با استقبال شدید مردم روبرو شد . این عطر رایحه ای را ارائه میدهد که ویژگی های مردانه را در آقایان قوت میبخشد و بانوان را مجذوب خود میکند .
استفاده از رایحه هایی همچون گل لادن ، عنبر سائل ، چوب آگار ، وتیور ، نمونه های ادویه ای و صمغ عطری تند و ملایم را پدید آورده است و شخصیتی بی بدیل به عطر ایفوریا اینتنس بخشیده که هر مردی را شیفته خود میکند .


۴- ادکلن کالوین کلین اترنتی آکوا مردانه - Eternity Aqua CK

عطری با رایحه ای خنک و تند که در سال 2010 توسط برند کلوین کلاین به بازار عطر و ادکلن ارائه گردید . رایحه تند ، خنک . ملایم اترنتی آکوا برای مردان با وقار و شیک پوشی مناسب است که میخواهند با ابهت و با جذبه نشان داده شوند و همیشه خاص باشند .

رایحه اترنتی آکوا در نت ابتدایی رایحه خنک خیار را به همراه نمونه های سبز و مرکبات به مشام میرساند . در ادامه ترکیبی از فلفل سیچوان ، آلو ، اسطو خدوس و سدر به میان آمده و رایحه ای جدید و کمی تند را به ارمغان می آورند که این روایح در پایه ای از مشک ، نعناع هندی ، چوب گایاک و چوب صندل خودنمایی میکنند .

عطر اترنتی آکوا از ماندگاری و پخش بوی بالایی برخوردار است و میتواند گزینه خوبی برای مصرف روزانه در محل کار باشد .


۵- عطر آبسشن کلوین کلاین مردانه - Calvin Klein Obsession

این عطر مردانه خوشبو اولین بار در سال ۱۹۸۶ پا به عرصه عطر و ادکلن گذاشت و میتوان گفت تا کنون یکی از بهترین عطر های تولید شده توسط برند کلوین کلاین است و در سال ۱۹۷۸ موفق به اخذ جایزه FiFi شد که یکی از معتبرترین جوایز در صنعت عطر و ادکلن میباشد . عطر ابسشن کلوین کلاین رایحه ای خنک و ملایم دارد و در ابتدای اسپری کردن این عطر موجی از انرژی تازه برای مصرف کننده به ارمغان می آورد که این انرژی و تازگی حاصل ترکیبی از یاسمن ، گل رز و توت و قرمز است که بسیار خلاقانه با یکدیگر تلفیق شده و رایحه ای به یاد ماندنی را به وجود آورده است .

رایحه این عطر مردانه خوشبو بسیار شامه نواز و برای استفاده در ملاقات های عاطفی مناسب است .