+98 915 308 9337 شماره سفارشات
وب سایت فروشگاه گروه عطر روحانی

عطرهایی با رایحه توتون و تنباکو برای آقایان کلاسیک

تنباکو از گذشته گذشته تا امروز ، جزء یکی از گیاهان خاص ، محبوب و البته پرحاشیه است که کاربردهای فراوانی نیز دارد. در تمدن های باستان از گیاه تنباکو برای مراسم مذهبی استفاده کرده و مردم آن زمان را در این اعتقاد داشتند که اگر آن را بدست آورید...

گروه عطر روحانی ، بهترین عطر فروشی مشهد ، بهترین عطرهای مردانه ، بهترین عطرهای زنانه ، عطر و ادکلن

تنباکو از گذشته گذشته تا امروز ، جزء یکی از گیاهان خاص ، محبوب و البته پرحاشیه است که کاربردهای فراوانی نیز دارد. در تمدن های باستان از گیاه تنباکو برای مراسم مذهبی استفاده کرده و مردم آن زمان را در این اعتقاد داشتند که اگر آن را بدست آورید ، تقدیم خدایان و ارواح باعث می شود که مردم در مبارزه با مشکلات و سختی ها ، یاری کنند.

این گیاه معمولاً نزد پادشاهان و اشراف زادگان محبوبیت بسیار زادی داشت و از آن در مراسمات مختلف ، جهت پذیرش مهمانان استفاده کرد. رایحه تنباکو تا حدود گرم ، شیرین ، عمیق و آرامشبخش است و ممکن است نام این گیاه شما را به یاد بیاورید که نامش را بخوانید و سیگار بیندازد. اما در اصل این طور نیست و عطرهای با رایحه تنباکو هیچ ارتباطی با سیگار باقی مانده و عطرهای با این رایحه به دلیل ویژگی های خاص تنباکو ، کلاسیک و اصیل وجود ندارد.

گیاه توتون با نام مصری پاپیروس ، گیاهی پهن برگ است که عموما در آمریکا شمالی و جنوبی رشد می کند و در سراسر جهان کشت می شود. تنباکو از برگ خشک شده و گیاهان ساخته شده توتون به دست شما که در پیپ ، قلیان و سیگار استفاده می کند و باعث می شود که در سایر موارد نیز به صورت جویدنی استفاده شود ، استفاده شود.

تنباکو جدا از شهرت است که در تولید سیگار و دخانیات دارد ، برای مصارف گوناگون درمانی از جمله درمان داروهای واگن دار ، دیسمنوره (درد دوره ماهیانه) و همچنین درمان نیش مار اکوادور استفاده می شود. همچنین ریشه های قیچی شده این گیاه در کشور فیجی به عنوان خوراکی و همین طور برای درمان آسم و سوء هاضمه مورد استفاده قرار گیرد.


کاربرد تنباکو در عطرسازی

با توجه به تمام مسائل حاشیه کنترل و محدودیت های پزشکی که در رابطه با این گیاه وجود دارد اما از تنباکو در دنیای عطر و ادکلن استفاده می کند ، موضوعات ویژه و پرطرفدار است و هرگز آکورد تنباکو و ورزش های تنباکوئی ، طرفداران دیگر در میان دوستداران عطر پیدا کرده اند. تنباکو ، با توجه به نوتایزی که با ترکیب مجدد آن استفاده می شود باعث می شود که استفاده از مواد مخدر ، اسلی ، شیرین و نرم به شما اعمال شود و یا در موارد دیگری به صورت طبیعی و با وضعیت گیاهی ، خاکی ، تلخ و دودی مورد استفاده قرار گیرد که حسی کلاسیک را در آن قرار دهید. شما بوجود داریدآورد.

گیاه تنباکو استفاده از 60 نوع مختلف دارد که نیکوتنیا تاباکوم است ، گونه ای است که از برگهای آن برای تولید در صورت استفاده از آن و محل رویش آن در ایالات متحده آمریکا استفاده می شود. از تنباکو در ساخت عطرهای زنانه و مردانه استفاده کرده و به خوبی با روایح چوبی ، خاکی ، تند ، ادویه ها و روایح شیرین مانند چوب صندلی ، ترنج و وانیل مخلوط شده است. 

چه اهل سیگار باشید ، چه نباشید ، چه به نیکوتین اعتیاد داشته باشید چه می خواهید باشید ، اگر محال است که از دام دوست داشته باشید که شما را در معرض تنباکوئی خلاصه کنید. حس گرم و صمیمی رایحه توتون در ورزش های تنباکوئی به همان میزان که در ایجاد قدرت قدرت و اعتماد به نفس تأثیر می گذارد ، از طرف دیگر زوایای ظریف و دلربایی هم دارد که آن را برای روحیه زنانه و لطیف خانمها مساعد معرفی می کند. 

عطرهای تنباکویی را کاملاً دوست داشتنی عاشقان رزینی ، کره ای ، خوراکی و مشروبی به حساب آوردن و دلیل آن هم همین است که رایحه تنباکو فصل مشترک است از همه رایحه های موجود در آنهایی که نام بردیم را در خودش دارد. تنباکو به خاطر قیمت بالایی است که استفاده از آن در صورت طبیعی است در صورت عدم استفاده از دارو ، و مواد دیگر برای تصویربرداری این رایحه استفاده می شود که بهترین آن های وانیل و کومارین (دانه تونکا) است.

ویژگی مشترک تمام عطرهای تنباکوئی ، ایجاد فضا شیرین ، نیمه شیرین ، گرم و همینطور سازگار آن با هوای سرد است که در عین جدیت و صلبیت صوتی و خودمانی نیز دارد.