+98 915 308 9337 شماره سفارشات
وب سایت فروشگاه گروه عطر روحانی

تاثیر رایحه های بکار رفته در عطر و ادکلن بر حالات درونی

با اینکه بر روی شیشه عطر و ادکلن‌ها معمولا اثری از نوع ترکیبات معطر آن دیده نمی‌شود، ولی شناسایی ویژگی‌های روغن‌های معطر کمک بزرگی به خرید عطر متناسب با سلیقه فرد می کند.این موضوع برای کسانی که هنوز نمی دانند چه عطری مناسب است، بسیار جالب است.

گروه عطر روحانی ، بهترین عطر فروشی مشهد ، بهترین عطرهای مردانه ، بهترین عطرهای زنانه ، عطر و ادکلن

تاثیر رایحه های بکار رفته در عطر و ادکلن بر حالات درونی

از بین رایحه‌ها بیش از هر چیز رایحه پرتقال، بهارنارنج، درخت کاج، چوب صندل و نعناع به دلیل خنک بودنشان، حس تازگی به انسان منتقل کرده و برای تابستان پیشنهاد می‌شود.

با اینکه بر روی شیشه عطر و ادکلن‌ها ( ادوکلن ) معمولا اثری از نوع ترکیبات معطر آن دیده نمی‌شود، ولی شناسایی ویژگی‌های روغن‌های معطر کمک بزرگی به خرید عطر متناسب با سلیقه فرد می کند. این موضوع برای کسانی که هنوز نمی دانند چه عطری مناسب دوستان و اطرافیانشان است، بسیار جالب است.

رز: به طور کلی افرادی که این رایحه را می‌پسندند، بسیار رومانتیک و عاشق پیشه بوده و از حس زنانگی بالایی برخوردارند.

-beautiful_roses

زنبق: افرادی که این رایحه را می پسندند، افرادی جرأتمند به حساب می‌آیند. رایحه‌ زنبق جادو کننده و نماد پاکدامنی و عفاف است.


-زنبق-960x460-450x235

یاسمن: بوی یاسمن بیشتر مناسب افرادی است که اعتماد به نفس بالایی دارند و بر عکس علاقه‌مندان به رز که بیشتر تمایل به احساسات زنانه دارند، دوستداران رایحه یاسمن تمایلات مردانه دارند و از طرز آرایش مو، لباس پوشیدن و طرز گفتارشان می‌توان به این موضوع پی برد. اطمینان داشته باشید بیشتر انسانهای با اراده عطری با رایحه یاسمن را انتخاب می کنند.

-hhs2570

میخک: بوی تند و تیزی دارد، مثل ادویه و جزو رایحه های  spicg ( تند ) به‌حساب می‌آید.

-35466

ریحان: بوی گرم دارد و در به‌یادآوردن خاطرات کمک می‌کند و موجب هماهنگی بین روح و جسم می‌شود، به همین دلیل صلح و آرامش را به ارمغان می آورد.

-510957_QTi7hmL0

چوب صندل: رایحه‌ای شیرین دارد و مورد توجه آقایان است و باعث تعادل بین روح و جسم می شود و موجب کنترل هیجانات درونی می‌شود.


-e54c858e341e1c2c9297eed576a0a04c

نعناع: بوی نعناع بسیار پرطراوت است و برای کسانی که عصبی و گرمایی هستند بسیار مناسب است، بوی خنک و تر و تازه نعناع باعث جلای مغز می شود. برای آدم‌هایی که حواس پرت هستند جزو بهترین داروهای آروماتراپی محسوب می‌شود.

-mint-leaves

ملیسای هندی: عطری بسیار خنک است که رایحه لیمو نیز در آن استشمام می‌شود. در درمان اختلالات عصبی بسیار کمک می‌کند و تنش و افسردگی را کاهش می‌دهد. ملیسای هندی عطری خنک در تابستان بویژه برای آنهایی است که رانندگی می کنند یا پشت میز می نشینند.

 مشک: رایحه‌ای است که بیشتر در ادوکلن‌ها یافت می شود و حس اعتماد به نفس را تقویت می کند.

-Himalayan-musk-deer-pods

کندر: کندر با بوی گرم و شیرینی که دارد نقش فراوانی در آرام سازی مغز داشته و بهترین رایحه‌ای است که در زمان مراقبه و مدیتیشن پیشنهاد می شود.

-frankincense