+98 915 308 9337 شماره سفارشات
وب سایت فروشگاه گروه عطر روحانی

بهترین و خوشبوترین عطر های مردانه جهان

انتخاب صحیح در هنگام خرید عطر جز بزرگترین چالش ها در دنیای پر زرق و برق مد و زیبایی و البته تاثیرگذار ترین ویژگی در ارتباط با افراد دیگر در جامعه می باشد. در این مقاله به معرفی بهترین و خوشبو ترین عطر های مردانه ی موجود در جهان میپردازیم.

گروه عطر روحانی ، بهترین عطر فروشی مشهد ، بهترین عطرهای مردانه ، بهترین عطرهای زنانه ، عطر و ادکلن

1- ادکلن رالف لورن پولو بلو (پولو آبی) مردانه - Polo Blue Ralph Lauren

ادکلن مردانه رالف لورن پولو بلو با غلظت ادو تویلت و رایحه ای خنک و تند توسط برند رالف لورن به بازار عطر و ادکلن ارائه داده شد . رایحه این ادکلن در نت ابتدایی شامل خیار ، ماندارین ، خربزه و در نت میانی شامل مریم گلی ، شمعدان ، ریحان و در نت پایانی شامل مشک ، جیر و نمونه های چوبی میباشد .


۲- ادکلن کنت کول بلک مردانه - Black Kenneth Cole

عطر مردانه کنت کول بلک که با رایحه ای خنک و تلخ توسط برند کنت کول به بازار عطر و ادکلن ارائه داده شد . این عطر خوشبو مردانه در نت ابتدایی شامل زنجبیل ، ریحان ، نارنگی ، نعنا و در نت میانی شامل دانه جوز هندی ، بخور ، سدر و در نت پایانی شامل برگ بنفشه شیرین ، عنبر و مشک میباشد .


۳- ادکلن پاکو رابان اینویکتوس مردانه - Invictus Paco Rabanne

عطر مردانه اینوکتوس محصولی از برند پاکو رابان که در سال ۲۰۱۳ رونمایی شد . رایحه خنک و تلخ این عطر مردانه خوشبو در نت ابتدایی شامل گریپ فروت ، ماندارین ، آب دریا و در نت میانی شامل برگ بو ، یاسمن بزرگ گیا و در نت پایانی شامل خزه بلوط ، نعناع هندی ، چوب گایاک و عنبر میباشد.


۴- ادکلن پاکو رابان وان میلیون مردانه - One Million Paco Rabanne

وان میلیون مردانه عطری است گرم و شیرین که توسط برند پاکو رابان در سال ۲۰۰۸ پا به عرصه عطر و ادکلن گذاشت . این عطر مردانه برای استفاده در روزهای سرد پاییز و زمستان مناسب تر است . رایحه وان میلیون در نت ابتدایی شامل لیمو ترش ، ماندارین ، نعناع هندی و در نت میانی شامل دارچین ، نممونه های ادویه ای ، گل رز و در نت پایانی شامل کهربا ، چرم و نعناع هندی میباشد .


۵- ادکلن مردانه گوچی گیلتی پور هوم - Guilty Pour Homme

عطر مردانه گوچی گیلتی پور هوم در سال ۲۰۱۵ توسط برند گوچی با رایحه ای ملایم و تلخ و مناسب برای استفاده در چهار فصل سال به بازار عطر و ادکلن ارائه داده شد . این عطر مردانه در نت ابتدایی خود شامل لیمو ترش ، اسطو خدوس و در نت میانی شامل شکوفه پرتقال و در نت پایانی شامل سدر و نعناع هندی میباشد .


۶- ادکلن کارولینا هررا ۲۱۲ نیویورک مردانه - ۲۱۲New York carolina Herrera

ادکلن مردانه کارولینا هررا ۲۱۲ نیویورک در سال ۲۰۰۰ برای اولین بار توسط برند کارولینا هررا رونمایی شد . رایحه این عطر مردانه خنک و تلخ در نت ابتدایی شامل نمونه های ادویه ای ، نمونه های سبز ، اسطوخدوس ، گریپ فروت و در نت میانی شامل زنجبیل ، فلفل سیاه ، یاس بنفش ، یاسمن و در نت پایانی شامل بخور ، مشک ، چوب صندل و وتیور میباشد .


۷- ادکلن ورساچه اروس مردانه - Eros versace

ادکلن ورساچه اروس مردانه عطری است خنک و شیرین که برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ توسط برند ورساچه رونمایی شد . رایحه خوب این عطر مردانه در نت ابتدایی شامل لیمو ترش ، سیب ، نعناع و در نت میانی شامل لوبیا تونکا ، گل شمعدانی و در نت پایانی شامل وانیل ، سدر ، خزه بلوط و وتیور میباشد .


۸- ادکلن ورساچه او فرش (ورساچی او فرچ) مردانه - Eau Fraiche versace

عطری خنک و شیرین با نام ورساچه اوفرش که محصولی از برند ورساچه است و در نت ابتدایی خود شامل لیمو ترش ، ترنج ، چوب بلسان و در نت میانی شامل فلفل سیاه ، ترخون ، سدر و در نت پایانی شامل زعفران ، کهربا و مشک میباشد .


۹- ادکلن لاگوست پور هوم (لاگوست طوسی) - Pour Homme Lacoste

ادکلن لاگوست پور هوم مردانه محصولی از برند لاگوست است ، که با رایحه ای گرم و شیرین در سال ۲۰۰۲ به بازار عطر و ادکلن ارائه داده شد . رایحه این عطر مردانه خوشبو در نت ابتدایی شامل گریپ فروت ، سیب ، ترنج ، آلو و در نت میانی شامل هل ، دارچین ، فلفل برزیلی و در نت پایانی شامل وانیل ، مشک ، رام و چوب صندل میباشد .


۱۰- ادکلن لاگوست اسنشیال(لاگوست سبز) مردانه - Essential Lacoste

ادکلن مردانه لاگوست اسنشیال با رایحه ای خنک و تلخ در سال ۲۰۰۵ توسط برند لاگوست وارد بازار عطر و ادکلن شد . رایحه خنک و تلخ این مردانه خوشبو در نت ابتدایی شامل ترنج ، نارنگی ، برگ مو و در نت میانی شامل فلفل سیاه ، گل سرخ بلغاری و در نت پایانی شامل نعناع هندی و چوب صندل میباشد .