+98 915 308 9337 شماره سفارشات
وب سایت فروشگاه گروه عطر روحانی

شاداب و پر انرژی با انتخاب عطر و رایحه مناسب

این روزها که بیرون از خانه, کارهای زیاد داریم ،ممکن است استرس های ناشی از کار انسان را خسته کند و این استرس موجبب بد اخلاقی شود .توصیه میکنیم برای اینکه روحیه خودتان را قوی کنید ،عطر بزنید.

گروه عطر روحانی ، بهترین عطر فروشی مشهد ، بهترین عطرهای مردانه ، بهترین عطرهای زنانه ، عطر و ادکلن

 شاداب و پر انرژی با انتخاب عطر و رایحه مناسب


این روزها که بیرون از خانه, کارهای زیاد داریم  ،ممکن است استرس های ناشی از کار انسان را خسته کند و این استرس موجبب بد اخلاقی شود .توصیه میکنیم برای اینکه روحیه خودتان را قوی کنید ،عطر بزنید.

بو کردن یک رایحه  خوشبو بین شلوغی کار می‌تواند شما را مهربان‌تر کند تا با انرژی بیشتری به کارهای‌تان برسید؛ پیشنهاد ما به شما این است که حتما بین فعالیت‌های روزانه‌ و فرار از خستگی روزمره و کلافه بودن کمی به خودتان عطر بزنید. رایحه‌های پیشنهادی مجله لایف استایل اوپرا برای خوش‌اخلاقی و مهربان‌تر شدن را از دست ندهید تا اخلاقی مهربان‌تر در طول روز با این رایحه‌ها داشته باشید.

-sour

بوی ترش و شیرین

برای مهربان‌تر شدن اخلاق‌تان بهتر است سراغ رایحه‌هایی بروید که بویی ترش و شیرین داشته باشند ؛ شکوفه میوه گلابی، تمشک وحشی و شکوفه نارنج از اصلی‌ترین درون‌مایه‌های این رایحه خوشبو هستند. در کنار هم قرار گرفتن اسانس تمشک و نارنج انرژی و شادابی را به شما منتقل می‌کند که از درون احساس آرامش خواهید کرد.

-cool

بوی خنک

اگر تحمل گرمای تابستان را ندارید و از گرما کلافه و بداخلاق می‌شوید به شما پیشنهاد می‌کنیم عصاره ترش و خنک لیموترش و مرکبات را بو کنید تا مهربان‌تر شوید؛ ترکیب شکوفه ترنج، لیمو و شکوفه پرتقال در کنار شکوفه گل ختمی در رایحه این عطر به مانند دوش گرفتن در یک روز گرم تابستانی است و حال‌تان را بهتر می‌کند.

-spicy

بوی تند

بوی ترش و تند  ناخودآگاه ذهن را بیدار می‌کند؛ شکوفه فلفل قرمز و عنبر در کنار ترشی شکوفه پرتقال خونی بویی متفاوت را به مشام می‌رساند. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید متفاوت باشید و با بوی عطرتان از خستگی‌های روزمره نجات پیدا کنید، عطرهایی با بوی تند و ترش را انتخاب کنید.

-sweet

بوی شیرین

شیرینی نارگیل در کنار وانیل شما را از درون ریلکس می‌کند و روحیه کاری‌تان را بالاتر برده همچنین تحمل‌تان را در برابر فشارهای کاری و استرس‌های روزمره بیشتر می‌کند؛ اگر می‌خواهید اخلاق مهربان‌تری داشته باشید از رایحه شیرین استفاده کنید.


رایحه گلی

 با بو کردن عطرهای رایحه گلی گویی در یک باغ پر از گل قدم گذاشته‌اید و احساس می‌کنید روحیه‌تان لطیف‌تر شده است.شک نکنید با بو کردن شکوفه گل‌ها اعتمادبه‌نفس و روحیه‌تان بالا می‌رود و احساس خوشحالی بیشتری می‌کنید. برای مهربان‌تر شدن در محیط کاری به شما پیشنهاد می‌کنیم از این رایحه استفاده کنید تا  با اخلاقی بهتر و مهربان‌تر به کارتان ادامه دهید.