+98 915 308 9337 شماره سفارشات
وب سایت فروشگاه گروه عطر روحانی

در مکان ها و موقعیت های مختلف، چه عطری مناسب است؟

استفاده از عطر و ادکلن و خوشبو کردن بدن قبل حضور در مکان های مختلف کار بسیار خوب و مفیدی است، اما هر کار پسندیده ای نیز قوانین و شرایطی دارد که پیروی نکردن از آن، به جای نتیجه مثبت، حتی نتیجه ای منفی را به وجود خواهد آورد.

گروه عطر روحانی ، بهترین عطر فروشی مشهد ، بهترین عطرهای مردانه ، بهترین عطرهای زنانه ، عطر و ادکلن

استفاده از عطر و ادکلن و خوشبو کردن بدن قبل حضور در مکان های مختلف کار بسیار خوب و مفیدی است، اما هر کار پسندیده ای نیز قوانین و شرایطی دارد که پیروی نکردن از آن، به جای نتیجه مثبت، حتی نتیجه ای منفی را به وجود خواهد آورد. اگر می خواهید برای حضور در مکان ها و شرایط مختلف از عطر استفاده کنید، باید از هماهنگی نوع عطر با شرایط مختلف، به طور کامل آگاه باشید.

برای محافل رسمی بهتر است از عطرهای تلخ، گرم، شیرین و تند استفاده کنید. به عطرهایی که معمولاً بوی شکلات و میوه های تابستانی را می دهند، عطرهای شیرین و گرم می گویند و عطرهایی هم که از اسانس ریشۀ درختان و ادویه های تند شرقی درست شده اند را عطرهای تلخ گویند .

غالبا عطرهایی که در مجالس دوستانه استفاده می شوند، عطرهای سرد و ترش هستند. به خاطر حس طراوت و آرامشی است که این عطرها منتقل می کنند. عطرهای سرد یک حس خنکی، شادابی و جوانی را به آدم القا می کنند. با استشمام عطرهای ترش هم یاد مرکبات می افتید.

در فصل زمستان از عطرهای سنگینی مثل عطرهای تلخ و تند استفاده کنید. در این فصل، ماندگاری عطرها به دلیل پایین بودن دما بیش تر است .

در دنیای مُد، عطر و ادکلن هم مثل رخت و لباس و کفش و کلاه و…. سال به سال، نو می شود، اما هر عطری برای هر سن و هر موقعیتی مناسب نیست . همیشه بهتر است که در مکا‌ن های رسمی از رایحه ‌های تلخ، گرم، شیرین و تند استفاده کنید .

در ساخت عطرهای تلخ معمولاً از اسانس هایی مانند ریشه درختان و ادویه ‌های تند شرقی استفاده می کنند. عطرهای شیرین و گرم هم عطرهایی هستند که از بو و طعم شکلات و میوه ‌های تابستانی برخوردارند . همیشه بهتر است که در محافل دوستانه و صمیمی، از عطرهای سرد و ترش استفاده کنید .

عطر سرد به عطری می گویند که حس خنکی و تازگی را القاء ‌کند. استشمام این عطرها معمولاً باعث میشود که طعمِ میوه هایی مانند خیار و هندوانه را بخاطر بیاوریم .

عطر ترش به عطری می گویند که طعم مرکبات را بخاطر بیاورد. عطرهای ترش نیز القاکنندۀ حس طراوت و شادمانی اند .

عطرهای سرد و ترش باعث آرامش روحی و رفع خستگی نیز می شوند. لابد دیده اید که در باشگاه های ورزشی، هوای داخل باشگاه را معمولاً با رایحه ‌های سرد و ترش مطبوع می کنند.

عطرهایی با رایحه گل های وحشی می‌توانند حس صمیمیت بیش تری به محیط القاء کنند . از زمانهای گذشته، این باور هم چنان پابرجاست که عطر و ادکلن را باید به پوست جلوی گردن و یا به مچ دست زد. واقعیت این است که زدن عطر بر روی محل نبض ها مانند: مچ دست، مچ پا، پشت زانوها و نبض گردن (باعث متصاعدشدن رایحه ی عطر شده و کلاً خوشایند است، اما پزشکان توصیه می کنند به گردن تان عطر نزنید، چرا که این کار، احتمال بیماری های پوستی را در این ناحیه افزایش می دهد.)