+98 915 308 9337 شماره سفارشات
وب سایت فروشگاه گروه عطر روحانی

چند نکته مهم انتخاب عطر برای فصل بهار

مصرف ادکلن و عطر روش خاص خودش رو داره که اگه اونو رعایت نکنیم، نه تنها خودمون، بلکه سایر افراد رو هم با مشکل سردرد روبرو می کنیم. در نظر بگیرین یه نفر تو گرمای ظهر یه روز بهاری بیاد کنارتون بشینه و یه بوی شیرین ازش به مشامتون بخوره.

گروه عطر روحانی ، بهترین عطر فروشی مشهد ، بهترین عطرهای مردانه ، بهترین عطرهای زنانه ، عطر و ادکلن

ناخودآگاه شما احساس گرما و سردرد می کنین و ترجیح می دین به جای این رایحه ، یه بوی ادکلن یا عطر ملایم و خنک به مشامتون بخوره. برای اینکه بهار سال بعد این مشکل رو نداشته باشین چند تا نکته ی مهم براتون داریم که اگه این نکات رو رعایت بفرمایید می تونین بهترین عطر و ادکلن مناسب فصل بهار رو برای خودتون برگزینین. از اون عطرهایی که وقتی وارد جایی می شین دست کم چند نفری ازتون بپرسن «ببخشید عطرتون چیه؟» و واقعا چی از این لذت بخش تر؟!
برای فصل بهار و همچنین تابستان باید عطر و ادکلنی انتخاب کنیم که وقتی بو می کنیم حس خنکی و تازگی به ما بده، سبک باشه و رایحه ی تندی نداشته باشه. بهترین انتخاب برای این فصل عطرو ادکلن های خنک و ملایم هستن.
اتفاقا تمام شرکت های معروف دنیا هم تو کالکشن های فصلی شون این اصول رو رعایت می کنن و همین مسئله انتخاب عطر رو برای ما راحت می کنه. کافیه به فروشنده بگیم عطر بهاری می خوایم تا اون جدیدترین نمونه های بهار و تابستون رو به ما معرفی کنه.