+98 915 308 9337 شماره سفارشات
وب سایت فروشگاه گروه عطر روحانی

۵ راه برای افزایش ماندگاری عطر

از بین رفتن زودهنگام بوی عطر مشکلی است که بیشتر افرادی که از انواع مختلف عطر و ادکلن استفاده میکنند با آن مواجه هستند . راه های زیادی برای افزایش ماندگاری عطر و ادکلن برروی لباس های شما وجود دارد که در این مقاله چند مورد آن را مور بررسی قرار میدهیم .

گروه عطر روحانی ، بهترین عطر فروشی مشهد ، بهترین عطرهای مردانه ، بهترین عطرهای زنانه ، عطر و ادکلن

۱- مرطوب‌سازی

بهترین زمان استفاده از عطر دقیقا بعد از حمام است، یعنی زمانی که گرما و رطوبت موجود منافذ پوستی شما را باز کرده باشد و شما هم از لوسیون بدن استفاده کرده باشید. هر چقدر که رطوبت پوست بیشتر باشد، دوام و ماندگاری عطر شما هم بیشتر می‌شود. دلیل اینکه در گرمای تابستان به بوها و عطرها حساس‌تر می‌شویم هم همین است.


۲- عطر را روی لباس‌هایتان اسپری کنید

یکی از راه‌های اینکه ماندگاری عطرتان را افزایش دهید این است که آن را روی پیراهنتان و در ماه‌های سردتر و فصل زمستان روی کت یا ژاکت چرمی‌تان اسپری کنید. اسپری کردن عطر روی پوست روشی است که عطر شما را خاص می‌کند.


۳- عطری را انتخاب کنید که در ترکیباتش روغن به کار رفته باشد

روغن یکی از موادی است که ماندگاری بسیار بالایی دارد چون خیلی زود با پوست پیوند می‌خورد، ثبات بالایی داشته و فرّار نیست، اما ظرافت و ماندگاری که در این نوع عطرها وجود دارد در ادو پرفیوم‌ها یافت نمی‌شود.


۴- از یک رایحه سنگین استفاده کنید

نیازی نیست عطرتان را به ادکلن تغییر دهید، فقط کافی است رایحه‌های زنانه‌ای که استفاده می‌کنید را با رایحه‌هایی همچون چوب، طبیعت و تند مخلوط کنید. پیشنهاد آقای فراسارد رایحه‌های عود، سایپریول، چوب سدر و میخک است.


۵- عطر را در مکان مناسبی نگهداری کنید

عطرها اگر در معرض نور آفتاب، گرما و یا سرما قرار بگیرند خاصیت خود را از دست می‌دهند، بنابراین حمام و یخچال به هیچ عنوان مکان‌های مناسبی نیستند. پس ایده‌آل‌ترین مکان برای نگهداری عطر که خشک و تاریک باشد کجاست؟ کمد لباس.