+98 915 308 9337 شماره سفارشات
وب سایت فروشگاه گروه عطر روحانی

عطر و ادکلن های مناسب دختران و پسران دانشجو

در این مقاله چند عطر و ادکلن به شما معرفی میکنیم که هم از لحاظ قیمت و هم از نظر رایحه و هم از نظر پخش و ماندگاری بسیار مناسب شخصیت شما دانشجویان میباشد .

گروه عطر روحانی ، بهترین عطر فروشی مشهد ، بهترین عطرهای مردانه ، بهترین عطرهای زنانه ، عطر و ادکلن

۱-عطر فرانک الیور نیچر - Nature Franck Olivier

عطری خنک و شیرین . همانقدر شیرین و ماندگار که دختر خانم ها انتظارش را دارند . نیچر ترکیبی است از مرکبات، میوه و مشک رایحه هلو و لیمو ترکیب شده با ترنج، عطر یاس، دارچین، گل برف و سیب کمی هم مشک و سدر و چوب صندل.ادکلنی دوس داشتنی با قیمتی بسیار مناسب.


۲-عطر آرمانی کد لونا -Armani Code Luna Giorgio Armani

همانطور که میدانید دختر خانم های جوان بهتر است از عطر های ملایم و شیرین استفاده کنند به همین علت گزینه بعدی ما همین عطر آرمانی کد لونا میباشد .این عطر رایحه ملایم و شیرینی دارد و همچنین به پخش و ماندگاری بسیار خوب مشهور است . رایحه لونا آمیزه ای از مرکبات و وانیل، ترکیبی از رایحه ترنج، پرتقال تلخ و گلابی به اضافه شکوفه نارنج، بوی چرم، چوب سرو، دانه تونکا و وانیل است.


۳-دیویدف گیم اینتنس - Game Intense Davidoff

گیم اینتنس دیویدف گزینه پیشنهادی ما به پسران دانشجو برای استفاده در فصل پاییز و زمستان است .رایحه Game Intense گرم و تلخ بوده و از ماندگاری بسیار خوبی برخوردار است .گرمای آن مناسب روزهای سرد سال است و تلخی ماندگار آن هم جذابیت و و قاری که پسران به دنبال آن هستند را ارائه میدهد . رایحه این ادکلن ترکیبی است از جو سیاه،زنبق، اسانس نعناع هندی ،گل لادن، چرم و در نهایت چوب آبنوس.


۴-کلوین کلاین شوک - CK one SHOCK Calvin klein

سی کی شوک عطری از برند کالوین کلین است که در سال ۲۰۱۲ روانه بازار گردید و از همان ابتدا میان جوانان جای خود را باز کرد .این عطر رایحه ای ملایم و شیرین دارد که از ماندگاری خوبی نیز برخوردار است .این عطر بسیار به صرفه برای آقا پسرها هستش چون نسخه ۲۰۰ میلی آن بسیار مرقون به صرفه است .عطری با رایحه مرکبات خوراکی .