+98 915 308 9337 شماره سفارشات
وب سایت فروشگاه گروه عطر روحانی

آشنایی با ۵ عطر مردانه خوشبو با رایحه شیرین

عطر ها رایحه های مختلفی دارند برخی تلخ ، تند و شیرین هستند و بعضی از آنها طبعی سرد و بعضی دیگر طبعی گرم دارند . طبع عطر و نوع رایحه آنها همگی بسته به اسانسی است که برای ساخت آن عطر به کار برده میشود.

گروه عطر روحانی ، بهترین عطر فروشی مشهد ، بهترین عطرهای مردانه ، بهترین عطرهای زنانه ، عطر و ادکلن


برای ساخت عطر هایی با رایحه شیرین از اسانس های میوه و گل استفاده میشود . و آقایانی که از رایحه های شیرین استفاده میکنند به دنبال آرامش اند و حسی صمیمانه را به دوستان و نزدیکان خود القا میکنند .


1- ادکلن آزارو وانتد مردانه - Wanted Azzaro


ادکلن آزارو وانتد اولین عطری است که در لیست ۱۰ عطر شیرین مردانه قرار دارد . برند آزارو در سال ۲۰۱۶ برای اولین بار از عطر آزارو وانتد رونمایی کرد . این عطر مردانه خوشبو در نت ابتدایی خود ترکیبی از اسطو خدوس ، نعنا ، لیمو ترش و زنجبیل را ارائه میدهد که ترکیبی نشاط آور و مهیج است و در ادامه ترکیبی از هل ، گل شمعدانی ، سیب و سرو کوهی به میان آمده و شیرینی دلچسبی را به مشام میرساند . تا اینکه در نهایت کار آزارو وانتد با حضور لوبیا تونکا ، وتیور و عنبر به پایان میرسد . استفاده از این عطر برای روزهای گرم سال مناسب است زیرا طبعی ملایم و معتدل دارد .


2- ادکلن ورساچه اروس مردانه - Eros versace


دومین رایحه شیرین مردانه ای که قصد معرفی آن را داریم مربوط به برند ورساچه است . این برند در سال ۲۰۱۲ عطری مردانه بنام ورساچه اروس را به بازار عطر و ادکلن ارائه داد و با توجه به طبع خنک این عطر میتوان از آن برای استفاده در روزهای گرم تابستان استفاده کرد و لذت برد . ترکیبات این عطر مردانه خوشبو در نت ابتدایی شامل لیمو ترش ، سیب ، نعنا و در نت میانی شامل گل شمعدانی ، لویبا تونکا و در نت پایانی شامل وانیل ، سدر ، خزه و وتیور میباشد .


3- عطر تام فورد نویر مردانه - Noir Tom Ford


تام فورد برندی نام آشنا است که تا کنون توانسته بهترین عطر های مردانه و زنانه را ارائه دهد . کفیت بالا و ماندگاری عالی عطر های تام فورد مثال زدنی است . تام فورد نویر رایحه ای گرم و شیرین دارد و انتخاب فوق العاده خوبی برای استفاده در روزهای سرد زمستان است . ترکیبی از ترنج و بنفشه شیرین در نت ابتدایی و زنبق و گل رز در نت میانی و وانیل ، غالیه و نعناع هندی در نت پایانی رایحه گرم و شیرین تام فورد نویر را تشکیل میدهند .


4- عطر تری موگلر ای من پیور مالت مردانه - A Men Pure Malt Thierry Mugler


محصولی از برند تری موگلر که در سال ۲۰۰۹ رونمایی شد . رایحه ملایم و شیرین عطر تری موگلر ای من پیور مالت مردانه برای استفاده در فصول سرد سال گزینه مناسبی است . نت ابتدایی این عطر مردانه خوشبو شامل نمونه های میوه ای است که در همان ابتدای اسپری کردن عطر حس نشاط و تازگی را انتقال میدهد . در ادامه ترکیبی از نمونه های چوبی و مالت بر نت قبلی غالب شده و خودنمایی میکند . در آخر رایحه های شرقی به کار ای من پیور مالت پایان میبخشد .


5- ادکلن لانکوم هیپنوز هوم مردانه - Hypnose Homme Lancome


عطری محبوب و خوشبو با رایحه ای ملایم و شیرین که برای استفاده در چهارفصل سال مناسب است . برند لانکوم همیشه عطر هایی ویژه و خاص تولید میکند و در هر لیستی از بهترین عطرها نام برند لانکوم به چشم میخورد . ادکلن لانکوم هیپنوز هوم مردانه در نت ابتدایی شامل هل ، ترنج ، نارنگی و سدر میباشد . پس از آن رایحه ای از اسطو خدوس به مشام میرسد . در انتها نیز کار لانکوم هیپنوز هوم با ترکیبی از مشک ، نعنا و عنبر به پایان میرسد .