+98 915 308 9337 شماره سفارشات
وب سایت فروشگاه گروه عطر روحانی

معرفی ۵ عطر تلخ و خوشبو مردانه

علاقه به عطر ها و ادکلن ها در بین زنان و مردان روز به روز رو به افزایش است از همین رو کمپانی های ساخت عطر همواره در این فکر بوده اند تا بتوانند عطر و ادکلن هایی با رایحه های متنوع ایجاد کنند.

گروه عطر روحانی ، بهترین عطر فروشی مشهد ، بهترین عطرهای مردانه ، بهترین عطرهای زنانه ، عطر و ادکلن

رایحه های تلخ ناشی از حضور نمونه های چوب در نت عطر هاست و همچنین ادویه های شرقی و ریشه درختان دارای رایحه ای تلخ هستند . برخی از نمونه های صنعتی و یا منابع حیوانی نیز رایحه ای تلخ دارند . شرکت های چرم سازی نیز در تولید رایحه های تلخ بسیار توانسته اند موفق باشند . برخی عطر ها نیز وجود دارند که رایحه آنها از ترکیب چوب هایی همچون چوب سرو ، چوب صندل سفید و چوب وتیور تشکیل شده است که این دسته از عطرها نیز تا کنون موفق بوده اند .

رایحه های تلخ اغلب مورد پسند آقایان است و ویژگی های مردانه را در آنها قوی تر میکند و حس اعتماد بنفس را در آنها افزایش میدهد .


1- ادکلن لاگوست ال-12-12


عطری محبوب و دوست داشتنی از کمپانی لاگوست که در تولید عطر های مردانه مهارت خاصی دارد و تا کنون توانسته طرفداران زیادی را متعلق به خود کند . لاگوست ال 12-12آبی رایحه ای تلخ اما طبعی سرد دارد که باعث شده برای مصرف در روزهای گرم سال مناسب تر باشد .

رایحه لاگوست ال 12-12 آبی از ترکیباتی همچون گریپ فروت ، نعناع هندی ، مریم گلی ، شکوفه پرتقال ، سرخس و وتیور تشکیل شده است که همراهی این روایح در کنار یکدیگر رایحه ای خنک و تلخ را پدید آورده است .


2-ادکلن مرسدس بنز اینتنس مردانه - mercedes benz Intense


عطری گرم و تلخ ، با رایحه ای قدرتمند و نافذ که تمامی ویژگی های مردانه را در شما قوت میبخشد . عطر مرسدس بنز اینتنس مشابه نسخه مرسدس بنز است با این تفاوت که در نت ابتدایی خود رایحه تند و تیز گل بنفشه را جای داده و بر قدرت جذب خود افزوده است . طراحی شیشه مرسدس بنز اینتنس نیز مانند نسخه قبلی خود میباشد اما رنگی تیره تر دارد . این ادکلن محبوب از برند مرسدس بنز ، میتواند انتخاب خوبی برای روزهای سرد پاییز و زمستان باشد و یا حتی در محافل شبانه میتوانید از آن بهره ببرید .


3- عطر اجمل سکریفایس مردانه - Sacrifice II ajmal for men


عطری ملایم و تلخ ، که توسط برند اجمل تولید شد و به بازار راه یافت . رایحه اجمل سکریفایس رایحه ای معتدل دارد و توانسته نظر عموم را به خود جلب کند زیرا این رایحه بیش از حد تلخ و گرم و یا خیلی خنک نیست . نت های رایحه این عطر از ترکیب عناصری همچون زنجبیل ، پرتقال ، جوز هندی و مشک تشکیل شده است . شما عزیزان میتوانید این عطر را در چهارفصل سال استفاده کنید و از رایحه خوب آن لذت ببرید .


4- ادکلن ورساچه ال هوم مردانه - Versace L Homme


شاهکاری از برند ورساچه با رایحه ای گرم و تلخ و مناسب برای آقایان جوان است . ورساچه یک برند ایتالیایی است و این کشور به ساخت بهترین عطر و ادکلن در جهان معروف است . رایحه تلخ ورساچه ال هوم برای استفاده در محافل رسمی گزینه مناسبی میتواند باشد . همچنین با توجه به طبع گرمی که دارد برای استفاده روزانه در فصل پاییز و زمستان نیز پیشنهاد میشود .

ترکیبی از برگ پرتقال ، لیمو ترش و ترنج رایحه ابتدایی این عطر را تشکیل میدهد در ادامه با حضور دارچین ، نعناع هندی ، چوب صندل و میخک رایحه ای تلخ همراه با حسی گرم احساس میشود و در نهایت با حضور چرم ، مشک و خزه بلوط رایحه ورساچه ال هوم به پایان میرسد .


5- ادکلن لاگوست ال-12-12 بلنچ مردانه - Lacoste L-12-12 Blanc


آخرین عطر مردانه تلخ و خوشبو که قصد معرفی آن را داریم ، لاگوست ال-12-12 بلنچ نام دارد . این عطر رایحه ای خنک و تلخ دارد و در هنگام اسپری این عطر حس تازگی و طراوت را به خوبی به مصرف کننده القا میکند و برای استفاده در تابستان بسیار عالی میباشد . ترکیبات این عطر در ابتدا با رایحه ای از هل در ترکیب با رزماری و گریپ فروت آغاز میشود . در ادامه رایحه گل مریم به همراهی چرم ، جیر ، خس خس و سدر این رایحه را تکمیل میکند و در مجموع رایحه ای خنک و تلخ را برجای میگذارد .