info[@]rohaniperfume.com
۱۱۸۶

چند نکته مهم در مورد استفاده از عطر و ادکلن

چند نکته مهم در مورد استفاده از عطر و ادکلن

اگه عطر یا ادکلن مناسبی از بازار تهیه کنید اما قبل از مصرف کردن اون عطریا ادکلن استحمام نکنید و لباس تمیز به تن نکنید، نه تنها بوی خوبی از شما به سمت دیگران نمی رسه بلکه حتی موجب می شه حسابی اطرافیان تون رو آزار بدید.

یکی از کارهای اشتباهی که ممکنه انجام بدیم اینه که عطر یا ادکلن رو به ناحیه زیر بغل بزنیم با این توهم که از شر بوی بد عرق راحت بشیم، اما دونستن این نکته مهمه که ترکیبات عطر یا ادکلن اصلا برای زیر بغل مناسب نیست و برای اون بخش از بدن بهتره فقط از دئودورانت های مخصوص استفاده کنیم.

تو فصل بهار و تابستون که یه مقداری گرمای هوا بالا می ره بهتره علاوه بر عطر و دئودورانت از لوسیون های بدن استفاده کنیم. لوسیون هایی که رطوبت و بوی مطبوعی رو به بدن ما هدیه می دن.

حتما براتون پیش اومده که توی روز حس کنین بدنتون کمی بوی عرق می ده، لطفا تو این مرحله اصلا دستتون رو سمت شیشه ی عطر یا ادکلن نبرین. یه ترفند جالب داریم براتون. حتی اگه تو محیط کار هستین و نمی تونین لباستون رو عوض کنین، کافیه برین سرویس بهداشتی، لباساتون رو در بیارین، نواحی که عرق کرده رو با دستمال خیس پاک کنین و بعد استفاده از یک دئودورانت مناسب، از بقیه ی روزتون لذت ببرین، بدون این که احساس کنین بوی عرق می دین.

شما میتوانید نظر خود را در مورد این مطلب ثبت نمایید
نظرات سایر کاربران در مورد این مطلب
Copyright @ 2011 RohaniPerfume.All Rights Reserved / طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
wit