info[@]rohaniperfume.com

معرفی و تاریخچه گروه عطر روحانی

در سال ۱۳۴۰ حاج حسین روحانی با افتتاح فروشگاهی بنام عطر گلها واقع در بست اولیای مشهد کار خود را آغاز نمود.
شعبه ی دیگر این فروشگاه، در سال ۱۳۴۷ با مشارکت دو برادر دیگر ایشان، حاج حسن و حاج احمد روحانی یزدی، در سه راه وزیر نظام مشهد افتتاح گشت.
در این سال ها فعالیت برادران روحانی از کمپانی های اروپایی بنام ژیودان (givaudan) سوئیس ، لوتیر (luthier) فرانسه و ناردن (norden) هلند انجام میگرفت.
پس از جدا شدن حاج احمد روحانی از برادران ، وی به همراه دو پسر خود عباس و ناصر روحانی یزدی در سال ۱۳۵۸ اولین فروشگاه با نام عطر روحانی را در بازار رضا افتتاح نمودند و موسس عطر روحانی نام گرفتند.

حاج عباس روحانی یزدی - حاج ناصر روحانی یزدی

اولین شعبه ی پخش عطر روحانی بعد از ۱۳ سال در سال ۱۳۷۱ افتتاح شد.
با فوت حاج احمد روحانی در سال ۱۳۸۰، مدیریت این مجموعه بر عهده پسرانش عباس و ناصر روحانی یزدی قرار گرفت.
در همان سال همزمان با افتتاح شعبه ی مرکزی، همکاری این مجموعه به صورت رسمی و انحصاری با شرکت ژیودان سوئیس آغاز گردید که این همکاری ۱۰ سال به طول انجامید و بعد از آن، همکاری با شرکت اکسپرشنز فرانسه آغاز شد.
در سال ۱۳۹۰به منظور توسعه ی هرچه بیشتر کار، دو شعبه ی دیگر به مجموعه ی عطر روحانی اضافه گردید.
در طول مدت فعالیت، هدف این مجموعه ارائه ی بهترین و مرغوب ترین محصولات روز دنیا بوده و همچنان با همین روند پیش خواهد رفت. این مجموعه در ۲۶ دیماه ۱۳۹۵ با افتتاح شعبه ای دیگر و همچنین ثبت نام و لوگوی تجاری خود به شماره ی ۲۶۳۸۵۹، با عنوان گروه عطر روحانی، دارای ۶ شعبه ی مجاز و فعال شد. در حال حاضر این مجموعه، با مدیریت برادران عباس و ناصر روحانی یزدی اداره می شود.

Copyright @ 2011 RohaniPerfume.All Rights Reserved / طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
wit