گروه عطر روحانی info[@]rohaniperfume.com
چند گام برای انتخاب بهترین عمطر
۱۸

چند گام برای انتخاب بهترین عمطر

امروزه انتخاب عطر با توجه به تنوع عطر های موجود در بازار کار بسیار سخت و پیچیده ای میباشد. برای انتخاب بهترین عطر باید مسائل گوناگونی را در نطر بگیرید که ما در این مقاله به چند مورد آن اشاره میکنیم.

راه‌هایی برای ماندگار کردن بوی عطر
۲۹

راه‌هایی برای ماندگار کردن بوی عطر

بعضی‌ افراد همیشه بوی خوبی می‌دهند تا جایی که می‌توان مسیر حرکت آنها را با عطری که از خود به‌ جا می‌گذارند شناسایی کرد. تا به حال از خودتان پرسیده‌اید راز این بوی خوش چیست؟

انتخاب عطر دلخواه
۱۵

انتخاب عطر دلخواه

انتخاب عطر یکی از شخصی ترین و سلیقه ای ترین انتخاب ها می باشد.توصیه ما به شما این است که فقط به احساس و ذائقه خود توجه نشان دهید،چراکه عطر شما نشان دهنده ی استیل و سلیقه ی شماست.

گران‌ترین ادکلن‌های زنانه جهان
۱۶

گران‌ترین ادکلن‌های زنانه جهان

اگر از یک خانم در مورد گران‌ترین ادکلن‌های زنانه صحبت کنید، حتماً درک می‌کنید برند و کیفیت ادکلن تا چه اندازه می‌تواند روی شخصیت شما تاثیرگذار باشد. توجه‌ها نسبت به ادکلن، بیش از یک محصول برای داشتن رایحه‌ای خوب در مهمانی و محل کار است.

عطر و ادکلنهای با طعم و بوی خوردنی!
۴۱

عطر و ادکلنهای با طعم و بوی خوردنی!

احتمالا در هنگام خواندن توضیحات بسیاری از عطرها با کلماتی نظیر “خوشمزه” یا حتی “خوش طعم” برخورد کرده اید . این کلمات اشاره به گروه نسبتاً جدیدی در تاریخ عطرها با نام “Gourmand” یا عطرهای خوردنی دارند

گران ترین عطرهای دنیا
۴۱

گران ترین عطرهای دنیا

استفاده از عطر از گذشته تا به امروز مرسوم بوده و یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین ارکان زیبایی و وصف زیبارویان رایحه خوش آن‌ها بوده‌است. در ادامه قصد داریم شما را با ۱۰ برند معروف عطر که جزو گران ترین ها هستند آشنا کنیم.

اولین عطرجهان
۷۹

اولین عطرجهان

قدیمی ترین کارخانه عطرسازی چند مدتی پیش تولد ۳۰۰سالگی اش را جشن گرفت. ممکن است خیلی ها گمان ببرند این کارخانه باید در پاریس یا میلان باشد، اما حقیقت این است که این کارخانه ی خانوادگی در شهر کلن آلمان تاسیس شد.

Copyright @ 2011 RohaniPerfume.All Rights Reserved / طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
wit icon